GOSS-BIZ 23 Maj 2023, 09:37

Postimi i Kiarës dhe Luizit, bëhet shkak debati mes Ronaldo Sharkës dhe Nita Latifit

Postimi i Kiarës dhe Luizit, bëhet shkak debati mes Ronaldo

Një foto e Kiarës dhe Luizit e postuar në Instagramin e moderatores, është bërë shkak “debati” mes Ronaldo Sharkës dhe Nita Latifit.

Duke qenë se në foton në fjalë, Kiara shfaqej me një fustan të kuq dhe Luizi me kostum të zi, moderatorja e “lidhi” këtë kombinim të tyre, me zarfat e famshëm të shtëpisë së Big Brother Vip Albania.

“Zarf i Zi apo i Kuq?”, shkroi Kiara krahas postimit.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Kiara Tito (@kiaratito)

Kaq ka mjaftuar që mes Ronaldos dhe Nitës të nisnin disa thumbime. Ishte Ronaldo ai që komentoi i parë, duke shkruar:

“Zarfi i Nitës me avantazh”.

Ky koment nuk ka kaluar pa u vënë re nga vetë Nita, e cila ka komentuar:

“Ronaldos edhe zarfi i kuq i duket i zi. I bie terri syve”.

Postimi i Kiarës dhe Luizit, bëhet shkak debati mes Ronaldo

Dy ish-banorët duket se nuk kanë ruajtuar një marrëdhënie aspak të mirë pas përfundimit të BBV. Prej disa ditësh, Ronaldo ka ironizuar Nitën përmes disa meme-ve në Instagramin e tij.