GOSS-BIZ 26 Maj 2023, 16:54

Pas 3 vitesh Britney Spears pajtohet më të ëmën, nga "më ke shkatërruar jetën" në "të dua shumë"

Pas 3 vitesh Britney Spears  pajtohet më të ëmën, nga

Jo në pak raste Britney Spears është shprehur se ka qenë e ëma ajo që i "ka shkatërruar jetën", duke i dhënë idenë babait të saj për idenë e kontrollit total mbi këngëtaren. Megjithatë duket se artistja ka gjetur paqen në jetën e saj, pasi kontrolli mbi të përfundoi, teksa Britney po përpiqet të rregullojë marrëdhëniet me familjarët e saj.

Së fundmi në Instagram, këngëtarja ka treguar se ka bërë paqe me të ëmën duke u shprehur çfarë ka ndjerë dhe tashmë ndjehet më e çliruar.

“Dje, pas 3 viteve, mamaja ime e ëmbël u shfaq në derën time…Ka qenë një kohë shumë e gjatë…Me familjen gjithnjë ka gjëra që duhet të funksionojnë…por koha shëron plagë”, shkroi ajo. Pasi komunikova atë që e kisha mbajtur brenda për një kohë jashtëzakonisht të gjatë, ndihem kaq e bekuar që mundëm të rregullonim gjërat. Të dua shumë”. P.S.: Jam shumë e bekuar që pimë kafe bashkë pas 14 viteve!”- shkroi Britney në postimin e saj. /News31

 

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

A post shared by River Red (@britneyspears)