GOSS-BIZ 9 Gusht 2022, 15:38

Paparazzi nuk e lë të qetë Ardian Bujupi as në Gjermani, këngëtari shfaqet në krah të një vajze

Paparazzi nuk e lë të qetë Ardian Bujupi as në Gjermani,

Për jetën personale të Ardian Bujupit është folur gjerë e gjatë në shtypin rozë dhe rrjetet sociale. Emri i tij është lakuar krah atij të Jasmin Kadriut, ish-konkurrente në “Për’puthen”, por kanë qarkulluar gjithashtu thashetheme se ai mund të jetë në lidhje me balerinën Sabrine Khan. Mirëpo, deri më tani ai nuk ka konfirmuar asgjë.

Së fundmi një personazh i ri dhe i panjohur ka hyrë në lojë. "Panorama Plus" ka arritur të sigurojë disa foto të artistit teksa ecën rrugëve të Gjermanisë me një vajzë bionde.

Paparazzi nuk e lë të qetë Ardian Bujupi as në Gjermani,

Paparazzi nuk e lë të qetë Ardian Bujupi as në Gjermani,