GOSS-BIZ 1 Gusht 2022, 11:30

Nuk ka folur kurrë për të para kamerave, Nevina Shtylla i dedikon fjalët më të ëmbla njeriut të zemrës

Nuk ka folur kurrë për të para kamerave, Nevina Shtylla i dedikon

Ndryshe nga koleget e saj, Nevina Shtylla është treguar gjithmonë hermetike lidhur me jetën e saj personale. Moderatorja simpatike ka zgjedhur ta mbajë atë larg vëmendjes së shtypit, ndonëse thashethemet dhe aludimet për histori të mundshme me personazhe të njohura të jetës publike, nuk kanë munguar kurrë.

Mirëpo në puntatën e fundit të "E diell" për këtë sezon, bukuroshja e "Top Channel" nuk i kurseu fjalët e ëmbla për Arbërin, të dashurin e saj prej shumq vitesh. Kolegët nisën ta thumbonin lidhur me të dhe i kërkuan të bënte një deklaratë publike të.

Nuk ka folur kurrë për të para kamerave, Nevina Shtylla i dedikon

Nuk ka folur kurrë për të para kamerave, Nevina Shtylla i dedikon

“E di ai sa shumë e dua”, tha Nevina dhe shtoi se për herë të parë po thotë emrin e personit, pra Arbërit, prandaj kaq mjafton. Çifti kanë një lidhje të gjatë dhe shumë të fortë mes tyre, madje edhe bashkëjetojnë prej disa kohësh.