GOSS-BIZ 30 Korrik 2022, 19:46

Nuk është Sara, timonin e kapitenes Ledri Vula ia ka besuar tanimë këtij personi

Nuk është Sara, timonin e kapitenes Ledri Vula ia ka besuar

Vera e Ledri Vulës nuk është kurrë njësoj. Këngëtarit të njohur duhet të kalojë orë të gjata në studio duke përgatitur projektet e radhës, si dhe të jetë nga një koncert në tjetrin duke qenë afër publikut që e ka mbështetur në çdo hap të karrierës.

Por mes lodhjes dhe angazhimeve profesionale, Ledri merr gjithmonë kohën e tij për të kaluar me familjen aq më tepër tani që në jetën e tij është Poem.Së fundmi, ai ka shijura ditën në det të hapur pranë kapitenes më të lezetshme që keni parë ndonjëherë, Poit të tij.

Këto momente të ëmbla ai i ka ndarë me fansat në Instagram përmes disa imazheve ku duket se po e shijon të gjithën këtë. 

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Ledri Vula (@ledrivula)