GOSS-BIZ 10 Qershor 2024, 18:03

Noizy dhe Era Istrefi po sjellin surprizën që fansat kanë 5 vite duke e pritur?

Noizy dhe Era Istrefi po sjellin surprizën që fansat kanë 5 vite

Ndërsa temperaturat po ngrihen, muzika nuk mbetet pas, duke premtuar një verë të nxehtë për adhuruesit e ritmeve.

Të fundit që po i shtojnë zjarrin sezonit janë Noizy dhe Era Istrefi, të cilët kanë konfirmuar një bashkëpunim që premton të jetë një hit i verës.

Lajmin e bukur e ka ndarë vetë Noizy me ndjekësit e tij në rrjetet sociale, ku ka publikuar disa fotografi nga xhirimet e projektit të ri.

“Unë jam mbreti, por kam nevojë për një mbretëreshë te kalaja.”- shkruan Noizy. Kujtojmë se shumë shpejt Noizy do sjellë albumin e tij ‘Ikona’, pjesë e të cilit mund te jetë edhe Era.

 
 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

A post shared by NOIZY OTR (@noizy)