GOSS-BIZ 26 Janar 2022, 14:29

Një nuse ‘shembullore’! Elita Rudi uron nënën e Gjikos me fjalët më të ëmbla në ditën e lindjes

Një nuse ‘shembullore’! Elita Rudi uron nënën e

Elita Rudi dhe Gjiko janë ndër çiftet më të njohur dhe më të dashur të showbizit shqiptar. Moderatorja ka një raport shumë të mirë jo vetëm me bashkëshortin, por edhe me vjehrrën e saj. Aq mirë shkojnë ato me njëra-tjetrën sa duken më shumë si shoqe të ngushta.

Në rastin e ditëlindjes e nënës së Gjikos, Lirijes, Elita ka publikuar disa fotografi ku shihet krah saj dhe e uron me fjalët më të ëmbla dhe e falenderon për kujdesin ndaj tyre.

Madje, moderatorja e quan “bestie”, një term referuar shoqes së ngushtë.

Një nuse ‘shembullore’! Elita Rudi uron nënën e

Një nuse ‘shembullore’! Elita Rudi uron nënën e

Epo, pa dyshim ajo është një “nuse shembullore”!
/News31