GOSS-BIZ 17 Shtator 2023, 14:44

Një ndër më të komentuarit në BBV, zbulohet një tjetër konkurrent i DWTS

Një ndër më të komentuarit në BBV,  zbulohet një

"Dancing With the Stars" është në prag të nisjes dhe teksa ditët kalojnë, konfirmohen edhe yjet që do të zbresin në pistën e kërcimit. 

Kështu, deri më tani janë bërë të ditur emra si deputeti i PD, Saimir Korreshi, këngëtarja Enxhi Nasufi, ish-Missi Atalanta Kërçyku dhe blogerja Sara Karaj.

Ndërkohë ditën e sotme, faqja zyrtare e programit ka zbuluar një tjetër emër.

Një nga banorët më të komentuar të Big Brother Vip Albania do ta shfaqë talentin e tij edhe në kërcim. Bëhet fjalë për Armaldo Kllogjerin.

Pas muzikës, rradhën në jetën e maestros e ka pista e kërcimit.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Dancing With The Stars | Albania (@dwts.albania)