GOSS-BIZ 19 Mars 2023, 15:05

Nga përkeqësimi i babait te droni për Luizin/Kejvina në një intervistë për herë të parë pas përjashtimit nga BBVA

Nga përkeqësimi i babait te droni për Luizin/Kejvina në

Ndonëse në rrjetet sociale ka reaguar, ditën e sotmr Kejvina Kthella ka dalë publikisht në një intervistë televizive.

E ftuar në “Fun Club” ajo ka komentuar largimin famëkeq nga “Big Brother Vip Albania”, si e përjetoi këtë familja e saj, e deri te marrëdhënia e Luizit me Kiarën.

"Kur kam dalë komentet kanë qenë shumë agresive dhe nuk e kuptoj pse gjithë kjo urrejtje. Asnjëri nuk e kuptoi si u ndjeva unë dhe ndodhi ajo që ndodhi. Kam kërkuar falje publikisht për atë gjest (shpullën) sigurisht se nuk është diçka e mirë. Familjarët janë mërzitur shumë nga komentet që kanë marrë. Babai im vuan edhe nga diabeti dhe pas kësaj e ka përjetuar edhe më keq dhe ka pasur komplikacione", është shprehur modelja.

Çfarë mendimi ruan sot Kejvina për Luizin?

“Unë dhe Luizi nuk njihemi nga jashtë, kemi shkuar shumë mirë që natën e parë. Gjithmonë e thoja e kam si vëlla. Ai moment nuk mendoj se ka prishur marrëdhënien tonë, kur të dalë them se çdo gjë do të vazhdojë si më parë. Sa herë jemi zënë edhe me shoqërinë dhe jemi puthur sërish. Marrëdhënia ime me Luizin aty ka qenë me të vërtetë reale. Dronin e dërgova për t’i thënë jam me ty dhe për t’i kërkuar falje për gjestin", u shpreh Kejvina.

Po me Kiarën, çfarë problemi ka Kejvina?

“Unë nuk kam probleme me Kiarën, ajo ka probleme me veten. Nuk e ndjej energjinë positive të saj kundrejt meje.”

Po në marrëdhënie me Luizin si i duket Kejvinës, Kiara?

“Nuk është e vërtetë. E kam thënë dhe brenda shtëpisë. Mbase tani mund të ketë ndryshuar se me gjithë ato gjëra që ka bërë Luizi për të. Mua më ka bërë përshtypje ndryshimi i saj. Se në fillim Kiara nuk e duronte fare Luizin. Madje e nëncmonte, nuk i bënte fare përshtypje. Pastaj kur u kthye nga spitali, ndryshoi Kiara".

A mendon Kejvina se Olta e nxorri nga shtëpia?

“Më ka fryrë goxha. Më frynte, por gjëja që nuk më ka pëlqyer është kur ka mbyllur derën dhe ka buzëqeshur natën që ika unë. Nuk kam ndonjë mendim negativ për Oltën, të them të drejtën. Bashkëpunëtore në krim,”-përfundoi modelja në intervistën përballë Megi Pojanit.