GOSS-BIZ 25 Maj 2023, 16:47

Në urimin e datëlindjes për të birin, Aurela Hoxha nuk e pati problem të na tregonte edhe cili është fëmija i saj i preferuar!

Në urimin e datëlindjes për të birin, Aurela Hoxha nuk e

Urimi që Aurela Hoxha ka zgjedhur të bëjë për të birin, Alaron, ndryshe edhe gëzimin e saj të parë, është mjaft i bukur, i mbushur plot me dashuri, ndërsa modelja e njohur ka zbuluar në dedikim për djalin të na zbulojë pa hezitim se cili është fëmija i saj i preferuar. 

Kështu, bashkangjitur me disa foto ku shfaqet djali, sigurisht ende pa e zbuluar portretin e tij, Aurela shkruan:

“Gëzuar ditëlindjen fëmijës tim të preferuar! (Shhh, mos i trego Luna/Ea’s. Te duaaa jeta ime, falenderoj Zotin ç’do dite qe te solli ne jeten time, ti i jep kuptim ! Te duaaaaa, te duaaaam! Frym! ❤️”

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by AURELA HOXHA (@hoxha_aurela)


Kujtojmë se Hoxha u bë nënë për herë të dytë pak javë më parë, teksa ajo dhe partneri mirëpritën vazhën, Luna/Ea, megjithatë duket se fëmija i saj i preferuar është ende Alaron, ai që e bëri mama për të parën herë dhe bekoi jetën e ciftit. 

Sigurisht, kjo vjen edhe në formë shakaje, duke qenë se Luna është ende e vogël dhe me shumë gjasë, pas disa kohësh, do kemi një tjetër diskutim. Megjithë e kuptojmë edhe nëse Alaron vazhdon të mbetet i preferuari, se fundja cunat janë gjithmonë të mamit dhe goca mund të jetë e preferuara e babit. 

Shumë urime Alaron! /News31