GOSS-BIZ 23 Nëntor 2022, 09:23

Në një ishull ekzotik… Aktorja e njohur shqiptare i jep fund beqarisë

Në një ishull ekzotik… Aktorja e njohur shqiptare i jep fund

Një ndër aktoret më të dashura shqiptare, Teuta Krasniqi ka vendosur t’i jap fund ditëve të beqarisë. Aktorja e njohur e serialit “Çka ka shpija” ka pranuar propozimin për martesë.

Ajo prej disa vitesh po përjeton një histori dashurie me Agon Kajollin. Partneri i saj i bëri propozimin romantik në një ishull ekzotik, vendndodhjen e të cili çifti ende nuk e ka zbuluar.

Në një ishull ekzotik… Aktorja e njohur shqiptare i jep fund

Urime çiftit dhe… në kokë të beqarëve tani!