GOSS-BIZ 12 Gusht 2022, 21:38

Në fotot “provokuese” të Evi Reçit, vëmendjen e mori komenti i Kledi Hysës

Në fotot “provokuese” të Evi Reçit,  vëmendjen


Evi Reçi dhe ish-banori i “Big Brother VIP”, Kledi Hysa kanë qenë kohët e fundit në qendër të vëmendjes, për shkak të zërave për një histori dashurie mes tyre. Asnjëri prej protagonistëve nuk ka konfirmuar asgjë, vetëm dimë për Kledin që pak kohē pas daljes nga reality show i dha fund lidhjes disa-vjeçare që kishte në Austri, ndërkohë arsyeja pse "dyshohet" për një lidhje mes tij dhe artistes janë postimet në vende të njëjta në Instagram, komentet në këtë rrjet sociale dhe të ashtuqujturat dedikime. 

Edhe komenti i fundit i modelit, pikërisht në foton e Evit, i shton dyshimet e ndjekësve të tyre për lidhjen. Në fakt, këngëtarja ka postuar disa foto "provokuese", duke qenë se nuk e shohim shpesh me të tilla poza prandaj i quajmë të tilla? edhe pse fundja janë foto me rroba banje nga pushimet e saj, asgjë e çuditshme këtu. Dhe komenti i Kledit ka qenë thjeshtë: "Soo good", shoqëruar edhe me një emoji flake.

Po Kledi, "Shuuumë mirë" mendojmë edhe ne, ke të drejtë. 

 

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

A post shared by EVI RECI (@evireci)

 

 

/News31