GOSS-BIZ 5 Shkurt 2023, 11:24

Në ditën e tyre të veçantë, Çiljeta ka një urim për të dhe Fernandon

Në ditën e tyre të veçantë, Çiljeta ka

Ditën e sotme në familjen e Çiljetës ka festë të dyfishtë. Rastësia ka bërë që 5 shkurti të jetë edhe ditëlindja e të voglit të saj, edhe e vetë këngëtares.

Teksa ka postuar një kolazh fotosh në Instagramin e saj, me disa nga momentet më të bukura me Fernandon ndër vite.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by ???? Ç???????????????????????? ???????????????????????????? ???? (@ciljetaxhilaga)


Ne i urojmë Çilit dhe të voglit të saj edhe shumë vite të tjera të lumtura.