GOSS-BIZ 30 Shtator 2022, 16:51

Në datëlindjen e të birit Ermal Mamaqi zbulon detajin e veçantë të Joelit: “Mu deshën 9 vite ta shoh”

Në datëlindjen e të birit Ermal Mamaqi zbulon detajin e

Një ditë speciale sot në familjen e Ermal Mamaqit, teksa djali i tij, Joeli, feston datëlindjen. E sigurisht nuk kishte si të mungonte një urim special për të nga komediani, i cili mesa duket ka zbuluar edhe një detaj të vecantë te i biri dhe për këtë ju deshën vetëm 9 vite. 

Këtë Ermali e shkruan në urimin që i ka bërë Joelit në Instagram, teksa tregon edhe shenjën në formë zemre që djali ka "afër mendjes" e që e bën edhe më të vecantë "kingun" e tij dhe të Amit. Po ashtu, bashkangjitur urimin tradicional dhe fotove të tjera ku ata shfaqen bashkë duke luajtur, aktori e quan Joelin edhe "gëzimin e tij të parë".

Shumë urime Joel, më i vëmendshëm Ermal 

/News31

 

 
 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

A post shared by Ermal Mamaqi (@ermalmamaqiofficial)