GOSS-BIZ 14 Shtator 2023, 12:30

Në dasmën e “kunatës”, Melinda Ademi konfirmon romancën e saj?

Në dasmën e “kunatës”, Melinda Ademi konfirmon

Melinda Ademi është një nga ata personazhe të showbiz-it shqiptar e cila jetën private e ka mbajtur gjithmonë hermetike. Prej disa kohësh, në media ka qarkulluar lajmi se këngëtarja ka nisur një romancë dahurie me menaxherin e saj, Granit Muhaxheri.

Edhe pse asnjëri prej të dyve nuk ka reaguar mbi këto thashetheme, Melinda është parë shpesh në prani të Granitit, edhe përtej koncerteve dhe studios muzikore.

Së fundmi, Graniti ka pasur një gëzim famijar! Motra e tij, Rita, ka celebruar dashurinë e saj në martesë. Dhe kush nuk mund të mungonte? Pikërisht Melinda!

Në dasmën e “kunatës”, Melinda Ademi konfirmon

Artistja është parë shumë e afërt me nusen, duke e shijuar në cdo moment dasmën. Madje ajo është parë edhe pranë familjarëve të Granitit.

Ende nuk dihet nëse mes dyshes ekziston thjesht një shoqëri e mirë, apo Melinda dhe Graniti e kanë cuar lidhjen në një tjetër nivel duke u prezantuar me familjarët.