GOSS-BIZ 14 Mars 2023, 11:25

Ndjekësit e vendosin “në sedër” për Oltën, Luizi bën veprimin e papritur ndaj aktores

Ndjekësit e vendosin “në sedër” për Oltën,

Banorët e “Big Brother Vip Albania” patën mundësi ditën e djeshme të shikonin disa mesazhe të fansave të tyre nga jashtë, përmes platformës “Big Love.” Kjo e fundit është krijuar disa javë më parë dhe banorët herë pas here kanë lexuar mesazhet që publiku i ka dërguar.

E teksa i lexonin, një prej tyre vendosi Luizin "në sedër" për Oltën duke e pyetur pse nuk ja ktheu puthjen, kur aktorja e puthi teksa ai ishte sëmurë. PAs kësaj, Luizi u ngrit në këmbë dhe e puthi Oltën para gjithë banorëve të tjerë.

Mesa duket, falë lojës siamze po na njohim një tjetër anë të raportit Olta-Luiz.