GOSS-BIZ 26 Nëntor 2022, 12:22

Mos ndoshta moderatorja e njohur do të jetë banorja e parë e "Big Brother Vip Albania 2"?

Mos ndoshta moderatorja e njohur do të jetë banorja e parë e

Në fakt teknikisht do të ishte banorja e dytë sepse i pari mund të jetë Altin Shira, duke qenë se ju bë ftesa zyrtarisht për të qenë pjesë e programit të ndjekur, megjithëse nuk e dimë nëse këngëtari ka pranuar apo jo...

E ndërsa Arbana Osmani në një intervistë ditën e djeshme zbuloi shumë gjërsa nga edicioni i dytë i reality show-t, që më shumë shtuan kureshtjen e publikut se sa e shuan, sot është aluduar për një emër të kastit të mundshëm të programit dhe bëhet fjalë për një moderatore të njohur. 

Burime për "Kryefjala" konfirmojnë se do të jetë Kiara Tito një prej banorëve të shtëpise më të ndjekur në Shqipëri, me moderatoren që e ka pranuar propozimin për të qenë në gare me kolegë e të tjerë personazhe në reality show. 

Megjithatë tani duhet të presim pëR reagimin e Kiarës, e cila mund ta mohojë që do të jetë pjesë e programit, sepse për ta konfirmuar nuk mundet deri në ditën që do të nisë. 

/News31