GOSS-BIZ 4 Gusht 2022, 13:03

Më në formë se kurrë, Manjola Nallbani "sfidoi" hapur të gjitha vajzat me këtë video nga ditëlindja

Më në formë se kurrë, Manjola Nallbani "sfidoi"

Nuk e dimë nëse Manjola Nallbani ka bërë ''pakt me djallin'' për të qenë në formë kaq të shkëlqyer, por linjat e saj të hatashme bëjnë të ndihet keq këdo, madje edhe vajzat më të reja në moshë. Këngëtarja aq shumë e dashur për publikun feston sot ditëlindjen e 53-të, e cila këtë vit e ka gjetur buzë pishinës.

“Ja te vishemi bukur me kostum si per ditelindje? Meqe na qellon ne 40 grade? Faleminderit ZOT per cdo dite e vit te jetes”, ka shkruar këngëtarja krahas videos ku duket tejet seksi.

Manjola është shquar gjithmonë jo vetëm për zërin e saj karakteristik, por edhe për paraqitjen e saj të kuruar, dhe pasi të shihni videon e mëposhtme, do të na jepni plotësisht të drejtë.

 

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Manjola Nallbani (@manjolanallbani)