GOSS-BIZ 23 Qershor 2022, 22:30

“Më fal që nuk jam rujt vetëm për ty”, Fifi sapo i bëri dedikimin më të veçantë Adisit

“Më fal që nuk jam rujt vetëm për ty”, Fifi sapo

Fifi dhe Adis Patushi po jetojnë romancën e tyre prej disa muajsh. Që në momentet e para kur dyshja nisi historinë e tyre të dashurisë, ata ndajnë vazhdimisht me publikun copëza nga ajo që po përjetojnë.

Fifi dhe Adisi duken të pandarë në çdo moment. Madje ky i fundit është edhe mbështetësi më i madh i këngëtares duke e shoqëruar në çdo koncert.

Mbrëmjen e sotme teksa ka postuar disa foto të tyre në çift, Fifi ka zgjedhur fjalët më të bukura për ti treguar edhe një herë tjetër Adisit rëndësinë që ka në jetën e saj.

“Përtej dashnisë! S’jemi te parët ne jetët tona , po një gjë e di - ty kam met dediku veten . M’fal që nuk jam rujt vetëm për ty, po një gjë e di - për ty do jetoj. Të gjeta çmenduria ime, dashnia që e kërkova për vite me rradhë. Të dua”, ka shkruar Fifi.

“Je rehati im…”, ishte komenti i Adisit.

Kështu e paçi çdo ditë të jetës Fif dhe Adis!

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Filloreta Raçi (@fifi.official.fr)