GOSS-BIZ 15 Mars 2023, 17:43

Luizi i kërkon për herë të parë falje Oltës, cila ishte arsyeja?

Luizi i kërkon për herë të parë falje Oltës, cila

Olta Gixhari dhe Luiz Ejlli janë padyshim dy protagonistët e këtij "Big Brother"-i, teksa marrëdhënia e tyre gjatë këtyre ditëve ka pësuar shumë ulje-ngritje, me kulmin e saj që ishte pak ditë më parë. 

Ata janë "rivalët" perfektë ose e "keqja e domosdoshme" e njëri-tjetrit, ndërsa debati i tyre i fundit, ku protagoniste ishte edhe Kiara, duket se e ka bërë Oltën të lëndohet, përtej lojës, çka ka sjellë edhe sqarimin mes saj e Luizit, ku si rrallë ndonjëherë ky i fundit ka kërkuar edhe falje. 

Kështu, këngëtari pranoi se do vazhdonte të luftonte me të sa i takon lojës, por nga ana njerëzore i kërkoi ndjesë për faktin që mund ta ketë lënduar dhe për trajtimin që i bëri dje në Prime. Sqarimi i tyre, sërish për habinë e të gjithëve, mbaroi me një përqafim, madje edhe ca lot. Sigurisht të Oltës. 

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

 

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)