GOSS-BIZ 10 Gusht 2022, 16:08

"Lloji im i verës"- Eni Vasili publikon foton më të ëmbël me vajzat

"Lloji im i verës"- Eni Vasili publikon foton më të

Prej një viti jeta e moderatores Eni Vasili ka ndryshuar plotësisht, teksa është bërë nënë e dy vajzave binjake, Nikol dhe Sofi. Kohët e fundit ajo i ka bërë gjithmonë e më shpesh pjesë e profilit në Instagram të bijat, ndërsa më parë shihni vetëm foto të Vasilit nga emisioni i saj apo angazhimet e tjera. 

Pak javë më parë vajzat festuan 1 vjetorin e lindjes, me moderatoren që kishte organizuar një festë speciale për to, ndërkohë që ditën e sotme shpërndarë foton më të bukur të verës. 

Bashkangjitur me përshkrimin "Lloji im i verës", që ndoshta ju mund t'ju duhet më bukur "My Kind of summer", ajo shfaqet duke shijuar kohën në maksimum me të bijat. 

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by ENI VASILI (@enivasili)

Padyshim një nga fotot më të ëmbla të verës, me Vasilin që e shohim si rrallë herë larg kostumit zyrtar të emisionit. 

/News31