GOSS-BIZ 15 Mars 2023, 11:02

Kush është banori i preferuar i Mozzik në BBVA? "Po nuk e fitoi ky, nuk e di"

Kush është banori i preferuar i Mozzik në BBVA? "Po nuk e

Ashtu si cdo njeri tjetër, as Mozik nuk mund t'i shpëtonte "Big Brother Vip Albania - mania". Reperi jo vetëm që e ndjek, por ka edhe një të preferuar për të cilin bën tifo publikisht.

Për kë bëhet fjalë? Ashtu sic mund ta prisnit, banori i preferuar i reperit është Luiz Ejlli. Teksa ka postuar foton e Luizit në Instastory, Mozzik ka shkruar:

“Dhe po se fitoi ky Big Brother në Shqipëri, nuk di ça të them më, kaq!”, ka shkruar Mozzik.

Kush është banori i preferuar i Mozzik në BBVA? "Po nuk e

Kujtojmë se një vit më parë Mozzik mbështeste Donald Veshjan të cilin edhe e surprizoi brenda shtëpisë. Mos duhet të presim këtë vit një surprizë për Luizin?