GOSS-BIZ 14 Mars 2023, 14:24

Kiara i kërkoi t'i lënë pas të gjitha, si u përgjigj Olta dhe si reagoi Luizi?

Kiara i kërkoi t'i lënë pas të gjitha, si u

Mund t'iu duket e çuditshme por Kiara Titio i kërkoi Olta Gixharit të lejnë pas çdo gjë që ka ndodhur mes tyre!

Kjo situatë ndodhi mëngjesin e sotëm kur banorët sapo ishin zgjuar. Kiara dhe Luizi ishin të përqafuar në shtrat, ndërsa Olta ishte shtrirë në krevatin ngjitur.

Teksa po bisedonin, në një moment të tre bashkojnë duart dhe Kiara e pyet Oltën nëse do t'i lënë pas të gjitha. Duke buzëqeshur dhe me duart e bashkuara, aktorja i përgjigjet se tani sapo ka nisur çdo gjë.

Duke vazhduar bisedën, moderatorja e pyet përmes ironisë se çfarë kanë për të lënë pas dhe në këtë moment ndërhyn Luizi duke thënë:

"Luizin. Lini të dyja pas Luizin", duke shkaktuar kështu të qeshura.

Nuk dihet nëse vajzat kanë diçka për ta lënë pas, e nëse kanë a do ta lenë, por dimë të themi që "loja siameze" bëri "mrekullira" në raportin Olta-Luiz.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)