GOSS-BIZ 12 Maj 2022, 22:34

Këngëtari i njohur vodhi një shishe verë dhe “lokali” e bën për ujë të ftohtë

Këngëtari i njohur vodhi një shishe verë dhe

Top Albania Radio ka gjithmonë surpriza. Të ftuarit vihen në lojë dhe sigurisht i marrin gjithnjë me sportivitet, duke i ofruar publikut humor dhe të qeshura.

I fundit që ra në grackë ishte Ylli Baka. Këngëtari u telefonua për t’i thënë se në eventin e fundit ku kishte marrë pjesë mungonte një shishe verë dhe nga kamerat e sigurisë rezultonte se hajduti ishte ai.

“Unë vetëm e këndoj tre hajdutët, nuk jam vetë hajdut,” – u shpreh këngëtari i cili shkaktoi të qeshura në studio.

Për më gjatë, ndiqni videon që u postua në Instagram-in e Top Albania Radio:

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by TOP ALBANIA RADIO (@topalbania_radio)