GOSS-BIZ 10 Dhjetor 2023, 14:38

Kanye West i kthen “diss”-in Drake duke përdorur shqiponjën dykrenare

Kanye West i kthen “diss”-in Drake duke përdorur

Kanye West është rikthyer në muzikë dhe po punon një album me Ty Dolla Sign. Së fundmi ai ka lançuar këngën e titulluar “Vultures”, e cila duket se ka edhe markën e saj.

Kanye ka krijuar një logo me titullin e këngës së tij e cila përfshin edhe shqiponjën dykrenare. Gazeta e hip-hopit “HipHopDX”, thekson se ky është një ‘diss’ i hapur për Drake.

Kujtojmë që ky i fundit veshi një xhaketë të kuqe me shqiponjën dykrenare në videon e këngës “Polar Opposites”, të cilën e publikoi më 29 nëntor.

Kanye West i kthen “diss”-in Drake duke përdorur