GOSS-BIZ 20 Maj 2024, 13:48

Juli flet për krahasimin mes shkodranëve: “Ai i ka propozuar Kiarës me një tekst timin”, Luizi i përgjigjet…

Juli flet për krahasimin mes shkodranëve: “Ai i ka propozuar

Ditën e djeshme Juli u intervistua nga Jonida Aliçkolli dhe Elona Duro për "BB Radio" si një nga finalistët e këtij edicioni. Ai u pyet nga vajzat për krahasimin që mund ti kenë bërë me fituesin e edicionit të kaluar, Luiz Ejlli. 

Ai tha se e vetmja e përbashkët mes tyre është fakti që janë shkodranë por përmendi edhe faktin që propozimin për Kiarën ai e ka bërë me një tkst të Julit.


Luizi i ka propozuar Kiarës me një tekst timin. “Moj Juliet… unë do ta djeg Shkodrën…”, është e imja ajo, kështu që…”- shprehet Juli.

A është kjo një ironi që Juli ka bërë për Luizin?

Sakaq një përgjigje vjen prej Luizit i cili shkruan: Teksti është i Sandër Ruçit po nejse…

Juli flet për krahasimin mes shkodranëve: “Ai i ka propozuar