GOSS-BIZ 25 Maj 2023, 21:34

Jeni kuriozë të shihni se si është pritur Kiara në Shkodër? Kjo video e tregon qartë!

Jeni kuriozë të shihni se si është pritur Kiara në

Edhe pse duket se cdo lëvizje e ciftit Kiara Luiz së fundmi është nën lupën e cdo njeriu që ende është kurioz për lidhjen e tyre sic ishte edhe gjatë aventurës në shtëpinë e "Big Brother", duket se shumë persona e kanë humbur momentin e shumëpritur të vizitës së Kiarës në Shkodër. Në fakt, as moderatorja dhe as këngëtari nuk kanë ndarë asgjë në rrjetet sociale, megjithë disa video që po qarkullojnë në rrjetet sociale tregojnë momentin kur Kiara është në mesin e shumë fansave të saj në qytetin e veriut dhe pritja duket se ka qenë më mirë se sa vetë ajo mund ta ketë pritur.

Në video shihet Kiara e rrethuar nga shumë zonja, në dukej nga një biznes fason (arsyen përse cifti ndodhet aty nuk e dimë), teksa dëgjohet mjaft qartë që në theksin karakteristik shkodran i bëjnë komplimenta dhe i kërkojnë foto. Madje e quajnë edhe "nuse shkodre", ndërsa po ashtu dëgjohet sigurisht edhe emri Luizit. 

 

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

A post shared by ᴅᴇᴍᴀsᴋɪᴍᴇ.ʙɪɢʙʀᴏᴛʜᴇʀ (@demaskime.bigbrother)


Pra, Kiara duket se nuk i ka rrëmbyer zemrën vetëm një shkodrani, por gjithë Shkodrës, ndërsa së fundmi ciftin e kemi parë bashkë në shoqërinë e njëri-tjetrit edhe në koncertet që Luizi po mban nëpër Shqipëri dhe duken të pandashëm. 

/News31