GOSS-BIZ 24 Janar 2023, 16:38

Imituan njëri-tjetrin, Kiara futet në "rol" më shumë se ç'duhet dhe puth Luizin!

Imituan njëri-tjetrin, Kiara futet në "rol" më

Marrëdhënia e Kiarës me Luizin sa vjen e bëhet më e afërt, teksa sot ka qenë "dita e tyre" në shtëpinë e "Big Brother". Kështu, dyshja janë parë jo vetëm duke biseduar e duke qëndruar me njëri-tjetrin si gjithmonë, por po ashtu duke luajtur dhe më pas kanë vendosur edhe të ndrrojnë rolet, duke imituar njëri-tjetrin. 

Kështu, Kiara ka bërë Luizin, duke i shprehur personit përballë gjithë dashurinë që ka, me fjalë e me vepra, ndërsa Luizi, Kiara në këtë rast, ka kërkuar hapsirën e saj si gjithmonë dhe ta lerë të "rrjedhë" historinë. 

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)


Ja edhe një shembull tjetër i marrëdhënies së tyre, me protagonistët që duhet thënë se janë futur shumë mirë në rol, teksa "publiku" i tyre, maestro Armaldo Kllogjeri duket se po e shijon performancën. 

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)


Ndërkohë në një moment moderatorja duket se është futur në rol pak më shumë se c'duhet, teksa i ka dhuruar, ndoshta për herë të parë, një puthje këngëtarit. Puthje në gushë, na vjen keq t'ju zhgënjejmë, por sërish një shenjë afeksioni dhe pse jo, dashurie. 

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)


Ndoshta ky ka qenë rasti që moderatorja po priste. /News31