GOSS-BIZ 14 Maj 2022, 12:40

“I zhveshur nga kostumi i gazetarit”, Blendi Fevziu shfaqet ndryshe në videon e fundit me vajzën e tij!

“I zhveshur nga kostumi i gazetarit”, Blendi Fevziu shfaqet ndryshe

Blendi Fevziun është një ndër figurat më të rëndësishme të televizionit dhe gazetarisë.

Fevziu ka guxuar gjithmonë të pyesë për të vërtetën duke mos marrë parasysh emrat e rëndësishëm që po interviston përballë.

Ai na ka treguar një tjetër anë të tij ku siç duket në videon e postuar së fundmi shohim një Blendi të “zhveshur nga kostumi i gazetarit”.

Në videon që ai ka postuar shihet me vajzën e tij të vogël Alis teksa po argëtohen në shoqërinë e njëri- tjetrit duke luajtur një lojë me hedhje.

Blendi Fevziu është babai i dy vajzave, Michel dhe Alis.

Në instagramin e gazetarit shohim shpesh foto që ai i poston më së shumti me vajzën e tij të vogël Alis duke na treguar aventurat e bukura që kalojnë së bashku.

 

 

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Blendi Fevziu (@blendifevziu)