GOSS-BIZ 23 Maj 2023, 17:46

Fotoja e Luizit bëhet shkak për "sherrin" mes Kejvinës dhe Ronaldos!

Fotoja e Luizit bëhet shkak për "sherrin" mes Kejvinës

Postimi i fundit i Luizit në Instagram tërhoqi vëmendjen e publikut, jo se ka dalë shumë bukur se kjo merret me mend, por për shkak të komenteve në foto, ku ndër të tjera kanë bërë një disuktim shumë interesant dy prej ish-banorëve të "BBVIP", Ronaldo Sharka dhe Kejvina Kthella. Me diskutim duam të themi sherr, teksa thumbat mes tyre, kanë nisur që nga fakti që Ronaldo ka akuzuar Kejvinën se i bën komentet për "followers"-a, deri tek shkëmbimi i ofendimeve që shkojnë deri në tregëtimin e shalqinjve, nuk e dimë përse. 

Më poshtë shkëmbimi i komenteve mes ish-banorëve të BBVIP:

"Kejvina: Këtë bluzen dua Luiz. Ma nis me postë. O Luiz o yll, aman një foto bashkë’

Ronaldo: Shko mi lëpirëse, le nam duke u lëpirë për pak follow.

Kejvina: Ik o lëpirës i keq

Ronaldo: Ik andej nga ke ardhur, se s’të don Shqipëria, je non grata.

Kejvina: Do qaj, po unë kthehem Milano bjondo, po ti në Lushnje të shesësh shalqinj.

Ronaldo: Shalqi do shes, madje do vendos fytyrën tënde aty."

Fotoja e Luizit bëhet shkak për "sherrin" mes Kejvinës

Fotoja e Luizit bëhet shkak për "sherrin" mes Kejvinës

Duke marrë parasysh marrëdhënien e tyre, si jashtë dhe brenda shtëpisë më të famshme në Shqipëri, mendojmë se e gjitha mund të jetë edhe në kuadrin e shakasë, megjithatë nuk i dihet, si e ka nisur Ronaldo, me siguri do grindet me gjithë ish-banorët e BBVIP. 

/News31