GOSS-BIZ 27 Shtator 2023, 15:02

Fillon së shpejti! Dalin pamjet e para nga shtëpia e BBV

Fillon së shpejti! Dalin pamjet e para nga shtëpia e BBV

Teksa pak ditë na ndajnë nga fillimi i edicionit të dytë të ‘Big Brother Vip Kosova’, drejtuesi i spektaklit Alaudin Ahmiti ka publikuar pamjet e para nga shtëpia ku po bëhen punimet e fundit.

Në videon e publikuar nga moderatori në Instagram, shfaqet një kënd i shtëpisë së famshme, ku duket se është oborri ku po bëhen dhe punimet përmbyllëse.

‘Mirmëngjes nysa’, shkruan moderatori, referuar pseodonimit që ai pëdorte për banorët.

Pas një edicionit të suksesshëm, në televizionin e Klan Kosova në muajin tetor do të transmetohet edicioni i dytë i ‘Big Brother Vip Kosova’, por deri më tani nuk janë zbuluar detaje të tjera.