GOSS-BIZ 31 Korrik 2022, 12:25

Fifi është gati të ndërmarrë hapin e rëndësishëm në lidhjen e saj!

Fifi është gati të ndërmarrë hapin e

Përvecse duket që është në kulmin e krijmtarisë që pas daljes nga Big Brother, Fifi po ashtu ka qenë e zënë duke jetuar "her best life", mbi të gjitha pasi po e jeton me partnerin, Adis Patushin, që sipas artistes është dashuria e saj e vërtetë. 

Çifti nuk nguron të postojë foto apo video me njëri-tjetrin, dedikime dhe shprehi të dashurisë së tyre, ndërsa Fifi është vënë në qendër të vëmendjes edhe për disa deklarata që ka bërë pikërisht në lidhje me partnerin. 

Pas gjithë dashurisë së shprehur, këngëtarja duket se është gati për të ndërmarrë hapin e rëndësishëm në lidhjen e saj. Po flasim për martesën. Po,po, Fifi ka qenë në një dasëm mbrëmjen e djeshme dhe në urimin që ka bërë për ciftin, ka shtuar: “Mas juve Inshallah”. Siguriht duke e pasur fjalën për veten dhe Andisin. 

Fifi është gati të ndërmarrë hapin e

Nga ana tjetër, artistja është gati për të publikuar projektin e saj më të ri, sërish me në qendër dashurinë, megjithatë tani e kemi me Andisin, nxito se dikush është duke pritur për një unazë. 

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Filloreta Raçi (@fifi.official.fr)