GOSS-BIZ 23 Janar 2023, 14:18

Çfarë ndodhi? Olta Gixhari shpërthen ndaj banorëve: "Do bëhem kafshë..."

Çfarë ndodhi? Olta Gixhari shpërthen ndaj banorëve:

Tanimë të gjithë e dimë rivalitetin mes Olta Gixharit dhe Luiz Ejllit në stëpinë e "Big Brother Vip Albania". Së fundmi “Vëllai i Madh” i ka vendosur banorët përballë njëri-tjetrit ku duhet të merrnin një vendim. Ky vendim konsistonte në nxjerrjen e Luizit dhe Efit nga dhoma e tyre e sfidës së bebit. Por, nëse e bënin këtë gjë, do të uleshin automatikisht 10 mijë euro nga çmimi i madh.

Me shumicë votash nga banorët e tjerë, Luizi dhe Efi dolën nga ambienti i tyre, ndonëse Olta në veçanti nuk ishte e lumtur aspak për këtë vendim.

E revoltuar aktorja është shprehur se është bërë pishman që duroi 3 ditë në rulotë që banorëve mos tu mungonin cigaret. Jo vetëm kaq, Olta “kërcënoi” banorët duke u shprehur: 

"Tani do bëhem kafshë, sa të më vijë një gjë në dorë"

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)