GOSS-BIZ 2 Qershor 2023, 16:40

Çfarë ndodh kur bëhen bashkë Olti Curri dhe Olta Gixhari?

Çfarë ndodh kur bëhen bashkë Olti Curri dhe Olta Gixhari?

Kemi një shprehje shumë të bukur ne shqiptarët, që tani që e mendojmë mund edhe të mos jetë fare shqiptare, e cila thotë "Miq të rinj bëj, por të vjetrit mos i harro" dhe personifikim i kësaj shprehje është edhe marrëdhënia mes Olti Curri dhe Olta Gixharit. Sic mund ta dini influenceri i njohur dhe aktorja janë miq prej vitesh dhe teksa të dy vazhdojnë të jenë në qendër të vëmendjes, me Oltin që vazhdon aktivitetin e përhershëm në rrjetet sociale e televizon dhe me Oltën pas eksperiencës shumë të përfolur në "Big Brother", ata nuk e kanë "harruar" njëri-tjetrin dhe për këtë është provë video-ja e fundit që dyshja ka postuar në rrjetet sociale. 

Kështu, Olti ka hedhur një video, ku duket Olta që i ka ardhur për vizitë në shtëpi dhe Curri, ashtu sic na e do tradita të gjithë ne shqiptarëve, e ka "qërasur" me karamele. Ndërkohë aktorja e con edhe më tej traditën, duke i hedhur lekë "për qokë", madje jo 1 herë, por 2. E gjithë situata është e shoqëruar me të qeshura, cka tregon më shumë për miqësinë e tyre dhe atë që ndodh gjithmonë kur bëhen bashkë Olti dhe Olta. 

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Olti Curri???? (@olticurri)

Me siguri këto lekët ka përdorur aktorja edhe për të "blerë" produksionin e "BBVIP" për sa kohë ishte pjesë e shtëpisë, ndërkohë që kujtojmë se Gixhari së fundmi është e zënë në projektin e filmit të ri me Luizin, një komedi që sapo ka nosur xhirimet dhe që pritet të jetë në kinema së shpejti. 

E teksa presim filmin, presim edhe ftesën nga Olta dhe Olti për herën tjetër kur do të jenë bashkë, vetëm bëni gati lekët për qokën. 

/News31