GOSS-BIZ 12 Janar 2022, 00:15

Einxhel largohet nga “Big Brother VIP”, por bileta e rikthen në lojë!

Einxhel largohet nga “Big Brother VIP”, por bileta e rikthen në


Nominimi i kësaj jave ka qenë një nga më të diskutuarit dhe ka shkaktuar shumë tension.

Të nominuar ishin Iliri, Einxhel dhe Dagz, dhe e zgjedhura e publikut ishte moderatorja.

Ajo tha se e priste eleminimin, madje se ia kishte thënë edhe Arbrit.

Mes emocionesh, ajo u përshëndet me banorët. Më i prekuri ishte natyrisht Dagz, me të cilin ajo ka patur shumë afrimitet dhe kishte nisur një romancë që dukej se po shkonte shumë mirë.

Megjithatë, surprizë ishte bileta e saj e kthimit, për të cilën ishte shumë e lumtur!

/News31