GOSS-BIZ 25 Nëntor 2022, 10:00

E cilësoi si një nga personazhet që nuk do të prekë finalen në DWTS, Megi Pojani i përgjigjet publikisht Ardit Çunit

E cilësoi si një nga personazhet që nuk do të prekë

Pak ditë më parë gjatë një interviste Ardit Çuni foli rreth eskperiencës së tij në “Dancing with the stars” duke u shprehur i bindur se do të ishte ai fituesi. Teksa fliste për çiftet që sipas tij do të skualifikohen në javët në vazhdim, mes tyre përmendi edhe emrin e Megi Pojanit.

E duket se për këtë Megi e ka një përgjigje. Duke postuar në Instastory një pjesë të deklaratës së këngëtarit, Megi nuk ka kursyer ironitë përmes batutës.

“Ok mirë ika, po ku të iki të lutem? Më jep një derektivë”, ka shkuar ajo.

Arditi pasi ka parë këtë postim i ka shkuar një mesazh bukuroshes: “Patjetër, kur e do?”

 Megi vendosi që përsëri përgjigjen t’ia kthente publikisht dhe jemi të sigurtë që pasi ta lexoni do të qeshni edhe ju.

“Çfarë thua more kremviçe?! Unë mund të shkoj në djall por jo pa të marrë ty me vete”

Ok, tani jemi kuriozë për të ditur se si ka vazhduar (nëse ka vazhduar) biseda mes Megit dhe Arditit.

E cilësoi si një nga personazhet që nuk do të prekë

E cilësoi si një nga personazhet që nuk do të prekë