GOSS-BIZ 13 Maj 2022, 14:58

Dafina Zeqiri gdhend në trup skuadrën e saj të preferuar

Këngëtarja Dafina Zeqiri e cila njihet për hitet dhe stilin e veçantë në muzikë ka vendosur ti dedikojë një tatuazh skuadrës së saj të preferuar, atyre të cilët Dafina bashkëpunon prej shumë kohësh.

Tatuazhi që ajo ka realizuar në mesin e gjoksit është shkronja “M” duke përfaqësuar pikërisht emrin e grupit “Moneyz Music”.

Dafina Zeqiri gdhend në trup skuadrën e saj të preferuar

 

 

“Për skuadrën”ka qënë mbishkrimi që këngëtarja ka shkruar krahas fotos që shihet duke realizuar tatuazhin.

 

 

 

Mbas realizimit të tatuazhit të dedikuar skuadrës së saj të preferuar ajo ka postuar një video në InstaStory ku e tregon të përfunduar tatuazhin.