GOSS-BIZ 13 Janar 2022, 15:27

Cilin program ka refuzuar të prezantojë? E infektuar me Omicron, Alketa Vejsiu zbulon disa “sekrete”

Cilin program ka refuzuar të prezantojë? E infektuar me Omicron,

Moderatorja e njohur, Alketa Vejsiu është infektuar nga Omicron dhe për momentin po qëndron në izolim. Lajmin e ka dhënë vetë ajo, e pyetur nga ndjekësit në Instagram, dhe ka treguar simptomat që ka pasur, duke e krahasuar Omicron të ngjashëm me një grip të lehtë.

“Si grip i lehtë, dhimbje fyti, kollë, pak debulesë! Më i lehtë se Covidi. Ndoshta ka ndihmuar dhe vaksinimi me dy doza, dhe fakti që e kam kaluar njëherë vjet Covidin. Tamponin nga hunda bëra unë”, ka shkruar moderatorja.

Cilin program ka refuzuar të prezantojë? E infektuar me Omicron,

Cilin program ka refuzuar të prezantojë? E infektuar me Omicron,

Ndaj, këto ditë ajo po i shfrytëzon që të bisedojë me ndjekësit, që kanë patur shumë pyetje për të.

Ndër të tjera, një prej tyre e ka pyetur për emisionet që i kanë kërkuar të marrë pjesë, por ajo ka refuzuar.

“Më ofruan të merrja pjesë në “Isola dei Famosi” në Itali si konkurrente para disa vitesh por unë synoja Sanremon dhe ate arrita! Më kanë propozuar rol si aktore në nj film përsëri në Itali ku skenari nuk kishte lidhje me mua. Po të ishte një “La la Land” edhe mund ta mendoja.
Në fakt kam synime të qarta; prodhim dhe drejtim formatesh televizive”- ka shkruar Alketa Vejsiu në “Instagram”.

Cilin program ka refuzuar të prezantojë? E infektuar me Omicron,

Ndërkohë, ajo është shprehur gjithashtu se nëse nuk do të ishte moderator, do të kishte qenë arkitekte dhe do të dizenjonte ambjente.

“Me siguri do isha arkitekte dhe do dizenjoja shtëpitë dhe hotelet më të çuditshme të botës! Full of Magic”- është shprehur ajo.

Cilin program ka refuzuar të prezantojë? E infektuar me Omicron,

Sakaq, ajo ka treguar se puntatën e radhës nuk do ta prezantojë “Love Story” nga studioja, por mbase do të provojnë lidhjen me “Zoom”.

Cilin program ka refuzuar të prezantojë? E infektuar me Omicron,

/News31