GOSS-BIZ 24 Janar 2023, 14:15

Beniada ka një mesazh të rëndësishëm për banorët e këtij edicioni të Big Brother Vip Albania

Beniada ka një mesazh të rëndësishëm për

Beniada Nishani ka qenë padiskutim një ndër banoret më të dashura të edicionit të parë të Big Brother Vip Albania. Bukuroshja përmes disa postimeve në Instastory, ka treguar të gjitha ndjesitë që ka marrë nga ajo eksperiencë unike si dhe ka një mesazh për banorët e këtij viti.

Në shkrimin e saj, Beniada thekson se ata duhet ta shijojnë këtë rrugëtim dhe të kuptojnë se nuk është më i forti ai që mbijeton, por më i zgjuari që mund të përshtatet me situatat.

Beniada ka një mesazh të rëndësishëm për

Më tej duke marre shkas nga rrëfimet e banorëve, Beniada shprehet se edhe ajo ka treguar disa nga historistë e jetës së saj, por nuk ka zgjedhur të bërtasë e kjo është arsyeja pse preku edhe finale e madhe.

Beniada ka një mesazh të rëndësishëm për