GOSS-BIZ 16 Janar 2022, 11:53

Aurela Hoxha shfaqet me fustanin që Dua Lipa veshi në Butrint! Kujt i shkon më shumë?

Aurela Hoxha shfaqet me fustanin që Dua Lipa veshi në Butrint! Kujt i

Aurela Hoxha është shumë aktive dhe e ndjekur në rrjetet sociale ku ndan me ndjekësit postime të ndryshme duke influencuar jo pak vajzat kryesisht në stilin e të veshurit. Në disa foto të publikuara së fundmi në Instagram, ka marrë vëmendje fakti që fustani që ajo ka veshur më herët ia kemi parë Dua Lipës.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by AURELA HOXHA (@hoxha_aurela)Aurela pozon e veshur me fustanin e bardhë të quajtur “Cindy”, i cili është dizajn i shtëpisë së modës, The Attico. Me një fustan të tillë, artistja shqiptare me famë botërore u shfaq muaj më parë gjatë vizitës së saj në Butrint. Kujtojmë se vitin e kaluar Dua i kaloi pushime verore t’i kalonte në Shqipëri me familjen e saj, duke i bërë promovimin më të mirë vendit tonë.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by DUA LIPA (@dualipa)Fustani i bardhë me rripa dhe shirita është i duhuri për të theksuar linjat trupore si të Duas ashtu Aurelës. Nuk e dimë si mendoni ju, por për ne të dy vajzat, janë duken vërtetë bukur.

/News31