GOSS-BIZ 15 Shtator 2023, 10:21

Andi Artani merr vendimin e rëndësishëm për jetën e tij!

Andi Artani merr vendimin e rëndësishëm për jetën e

Ish-banori i Big Brother VIP Kosova, Andi nuk do të jetojë më në Kosovë. Vendimin e rëndësishëm e ka bërë vetë publik përmes një postimi në Instastory, ku tregon pasaportën dhe i jep lamtumirën vendlindjes së tij. 

Ai shprehet se do të nisë një kapitull të ri të jetës në Shtetet e Bashkuara të Amerikës, ku ka jetuar prej vitesh.

“Mirupafshim Kosovë. Koha për kapitullin e ri të jetës. NYC pritëm’, është shprehur Andi.

Andi Artani merr vendimin e rëndësishëm për jetën e

Kujtojmë që ky vendim i Andit vjen pak muaj pasi ai dhe modelja Gresa Hoti i dhanë fund romancës së tyre. Mesa duket, Andi ka vendosur që lumturinë e tij ta kërkojë jashtë Kosovës.