GOSS-BIZ 10 Gusht 2022, 14:00

Aktori Arben Derhemi prezanton për herë të parë prindërit: "Jam i lumtur që jeni kaq të fortë"

Aktori Arben Derhemi prezanton për herë të parë

Edhe pse kanë kaluar shumë vite nga transmetimi i "Njerëz dhe Fate" Arben Derhemi vijon të identifikohet me emrin e Florit, personazhit që e bëri të famshëm. Ai është një nga emrat më në zë të kinematografisë dhe teatrit shqiptar këto vitet e fundit.

Mirëpo, njëherazi është edhe shumë aktiv në rrjetet sociale, në të cilat ndan vazhdimisht foto dhe video të ndryshme nga daljet në skenë, por edhe përditshmëria. Sot ai ka publikuar për herë të parë një foto shumë të bukur me prindërit e tij.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Arben Derhemi (@arben.derhemi)

“Jam i lumtur qe jeni kaq te forte….pac jete te gjate bab….”, ka shkruar Derhemi krahas imazhit special.