Gjiko dhe Elita prindër për herë të dytë, zbulohet gjinia e bebit

One
Telekom

Prej disa javësh në media dhe rrjetet sociale është përfolur për një shtatzëni të mundshme të Elita Rudit, kryesisht për shkak të fotove apo video-ve në Instagram, ku i vihej re barku i rrumbullakosur.

Ditën e sotme lajmi është konfirmuar nga vetë Elita dhe bashkëshorti i saj, Gjiko. Me anë të një postimi në Instagram, reperi thotë se janë të vërteta lajmet për pritjen e ëmbël, ndërkohë që Elita e lumtur mban duart tek barku i saj.

Facile
Facile
My Dental

Po ashtu ata zbulojnë se janë në një festë bashkë me miqtë e familjarët, ku do të zbulojnë gjininë e fëmijës. Në videon e mëposhtme mund të shihni se si pyesin të ftuarit se çfarë duan, djalë apo vajzë, ndërkohë që vetë thonë “të ketë shëndetin”. Mund të shohim dhe Elitën shumë të emocionuar para se të zbulojë gjininë e fëmijës.

Ndërkohë, ky është momenti që të gjithe po prisnin, kur Gjiko dhe Elita panë ngjyrën rozë tek tullumbacet dhe zbuluan surprizën. Ata do të bëhen prindër të një vajze.

 

View this post on Instagram

 

Its a Baby Girl 😍💝 @elita.rudi Faleminderit Zot 🤲🏻 @granddecor @mondocaffe_ @walonefashiongroup @norikuka @mondocakery

A post shared by GJ I K O (@gjikotheflyboy) on

Shumë urime!!

/News31