Gala Aliaj shpallet fituese e “The Voice Kids” në Belgjikë!

One
Telekom

Gala Aliaj është shpallur mbrëmjen e sotme fituese e kompeticionit muzikor “The Voice Kids” në Belgjikë. Ajo ka mahnitur me talentin e saj jurinë, ku në çdo interpretim emocionte publikun. Ajo ka interpretuar këtë natë finale këngën e Elton John “Goodbye Yellow Brick Road” dhe atë të Adele “Make me feel my love”.

Lajmin e bukur e ka ndarë vetë Robert Aliaj, si përkrahësi më i madh i saj gjatë gjithë rrugëtimit. Vetë Gala ka postuar momentin e fitores, duke u shprehur se është e pabesueshme për të.

Facile
Facile
My Dental

Shumë urime!/News31