GOSS-BIZ 23 Janar 2021, 19:24

U përfolën se janë në një lidhje, si është e vërteta e marrëdhënies së Fifit dhe Fation Kuqarit

U përfolën se janë në një lidhje, si është e
Marrëdhënia e Fifit dhe Fation Kuqarit të" "Për'puthen" është diskutuar shpesh në media dhe rrjetet sociale kohët e fundit, nisur nga një deklaratë e vetë këngëtares ku shprehu publikisht pëlqimin për të. Edhe pse Fifi u përpoq të sqaronte se nuk ishte në një lidhje me Fationin, rrjeti vazhdoi t'i përflasë sidomos këto orë. Shkak për këtë është bërë promo-ja e puntatës së sotme të "Shiko Kush Luan", ku ajo dëgjohet të thotë: “Jam e lidhur me Fatjon Kuqarin”,
 
View this post on Instagram
 

A post shared by Shiko kush LUAN (@shikokushluan)

Sigurisht kjo është një pjesë e prerë e emisionit dhe ndoshta ky nuk ishte një konfirmim nga FIFI, gjë që mund ta shohim vetëm me nisjen e programit mbrëmjen e sotme. Nga ana tjetër, burime prane Iconstyle, kanë bërë të ditur që lajmi për një lidhje mes tyre nuk është i vërtetë dhe se këto “ngacmime” të Fifit janë një mënyrë për të tërhequr vëmëndjen për këngën e saj të re. Së shpejti artistja do të publikojë nj videoklip, ku protagonist do të jetë pikërisht Fationi. Nëse është kështu, goxha strategji. Nëse jo, nuk do na vinte keq aspak për një dyshe Fifi-Fation. /News31