Fejohen Kourtney Kardashian dhe Trevis Barker dhe propozimi nuk duhet humbur!Ylli i “Keeping Up With The Kardashians”, Kourtney Kardashian ka zyrtarizuar lidhjen e saj me Travis Barker.

Muzikanti i ka propozuar asaj për martesë, dhe këtë e ka bërë vetë dyshja të ditur, me disa foto shumë të ëmbla të shpërndara në rrjetet sociale.


“Përgjithmonë,” shkroi Kourtney krahas imazhve duke etiketuar Barker-in.

Bateristi i Blink-182 i propozoi Kourtney-t në një hotel pranë plazhit në Montecito, Kaliforni, në një ambient të zbukuruar me lule në rërë që krijoi një atmosferë shumë unike dhe romantike.

Kjo shënon fejesën e parë të Kardashian, por ajo ka tre fëmijë, Mason 11 vjeç, Penelope 9 vjeçe dhe Reign 6 vjeç, me ish-partnerin, Scott Disick. Ndërsa, Barker ishte martuar më parë me Melissa Kennedy nga viti 2001 në 2002 dhe Shanna Moakler nga viti 2004 në 2008.

Ndërkohë, Kardashian dhe Barker u lidhën në fund të vitit 2020 dhe Us Weekly konfirmoi romancën në janar.

/News31