Fationi sulmon Andin pas paralajmërimit të tij: “Barbon!”Fation Kuqari ka sulmuar Andi Shehin pas deklaratës së tij më herët ditën e sotme. Nëpërmjet një statusi në Instastory, Fationi ka ironizuar ish-shokun e tij duke u shprehur se ai është i gatshëm që të japë gjithçka vetëm për disa ndjekës ose para. Madje, e ka ofenduar duke e quajtur “barbon”.


“Hahahaha në ça bote jetojmë meshkuj që lënë pjeshkën me koncesion për follow mendo për lekë ç’bëjnë. Yy barbona. Po kapa 3000000K ndjekës në Facebook ose në Insta do tregoj si bëj shurrën”, ka shkruar Fationi.

Por, çfarë deklaroi më herët Andi?

Andi i është kundërpërgjigjur sot Teas, pasi ajo e akuzoi se ka qenë në një lidhje brenda Për’puthen. Në një status në Instastory ai u shpreh se do nëse do të arrijë një numër të caktuar ndjekësish në Facebook, shumë shpejt do të zbulojë të vërtetën e tij.

Disa javë më parë Fationi deklaroi se ka ndërprerë çdo komunikim me Andin dhe se nuk e ruajnë më miqësinë mes tyre. Gjë kjo mëse e dukshme.

/News31