Cozman i jep fund lidhjes, ish-e dashura tregon çfarë ndodhi mes tyrePara pak kohësh reperi nga Kosova Cozman zyrtarizoi lidhjen e tij me një vajzë të panjohur të publikun e cila quhet Fjolla. Ata nuk i kanë kursyer fotot me njëri-tjetrin në rrjetet sociale duke na bërë të mendojmë se gjëra janë serioze. Mirëpo, ata i kanë dhënë fund lidhjes. Dyshja kanë fshirë fotot me njëri-tjetrin dhe nuk ndiqen në Instagram.

 


Pasi ndjekësit vunë re këto detaje Fjolla ka treguar se arsyeja e ndarjes kanë qenë pikëpamjet e ndryshme për jetën.

Arsyeja e ndarjes janë dallimet e mëdha, pikëpamjet e ndryshme për jetën, asgjë personale”,- ka treguar Fjolla për Iconstyle.al. Ajo ka thënë po ashtu se nuk mendon ribashkimin me reperin e njohur.

/News31