Aksidentohet me makinë djali i reperit shqiptar, mësoni si është gjendja e tij! 


Fundjava nuk ka nisur mirë për familjen e reperit të njohur shqiptar, Duda, të cilët janë përballur me një ngjarje jo të lehtë.

Djali i vogël i familjes është aksidentuar nga një automjet, duke dëmtuar dëmtime të lehta në trup dhe në kokë, for fatmirësisht është në gjendje të mirë shëndetësore.
Lajmin e ka bërë të ditur vetë reperi, i cili me një postim në Instagram shkruan: “Djali është shëndoshë e mirë, falë Zotit dhe mjekëve!”

Vetëm pak ditë më parë reperi festoi 35 vjetorin e tij të lindjes, ku na prezantoi edhe me 3 fëmijët e tij.

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by D.u.d.a GG (@d.u.d.a.gg1_)