Adelina Ismailin shumë shpejt në një serial humoristik?!

One
Telekom

Ajo është shkëputur nga muzika për t’ju dedikuar rritjes së djalit të saj por këngëtarja e njohur, Adelina Ismaili, ka vendousur që tashmë të vijë si aktore.

Në një intervistë të dhënë për “Prive.al” kohë më parë, Adelina ka zbuluar se në vazhdim mund ta shihnim edhe si aktore dhe duket se më në fund është zbuluar seriali ku ajo do të marrë pjesë.

Facile
Facile
My Dental

Sipas të njëjtit uebsajt, këngëtarja do të luajë në serialin e famshëm “O Sa Mirë” por kjo gjë pritet të konfirmohet nga vetë artistja.